• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice :)

Strona, na której właśnie się znajdujecie powstaje dla Was i z myślą o Was ... Będą się tutaj pojawiać wpisy, które mam nadzieję zatrzymają Waszą uwagę choć na chwilę, gdyż są tematy i zagadnienia, które warto poruszyć, przypomnieć, zasygnalizować.

Znajdziecie tu treści ważne i poważne, ale także odrobinę humoru i spojrzenia na ludzką naturę z dystansem i "przymrużeniem oka" ...

Jak na psychologa przystało będę dzielić się z Wami refleksjami na temat "meandrów życia" i pomysłami na Jego wyjątkowość ;)

A wszystko dlatego, że Wy jesteście wyjątkowi i fakt ten zasługuje na wyróżnienie!!!

Jeśli macie jakiekolwiek pomysły, propozycje i uwagi do tego, o czym można "tu" napisać, jaki temat poruszyć, nad czym się "pochylić" - wiecie gdzie i kiedy mnie znaleźć ;)

Pozdrawiam,

Karolina Pawlak