• Przerwa na czytanie

• Dnia 25 października nasza szkoła dołączyła do III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Przedszkolakom i uczniom kl. I gościnnie czytała przewodnicząca Rady Rodziców p. Karolina Jabłońska. Natomiast starsi uczniowie czytali książki samodzielnie.

Katarzyna Bubacz

• Konkurs ,,Jesienny bukiet"

•         W październiku w oddziale przedszkolnym został zorganizowany  Konkurs Plastyczny pod nazwą „Jesienny bukiet’’. Przedmiotem konkursu było wykonanie jesiennego bukietu z darów jesieni: liści, kasztanów, żołędzi, ziół, itp. Prace były barwne, pomysłowe i oryginalne. Celem konkursu było  rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni oraz prezentowanie talentów plastycznych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz piękne nagrody.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom, którzy zaangażowali się w tworzenie pięknych kompozycji  i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.  Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i oryginalności.

• Przerwa na czytanie

Nasza szkoła bierze udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie „Przerwa na czytanie”. Akcja jest realizowana w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. W wtorek 25 października na przerwie między 2 a 3 godziną lekcyjną spotykamy się na sali gimnastycznej, każdy przynosi swoją książkę i czytamy.

Serdecznie zapraszam

• Kino ,,Gadu-Gadu" w bibliotece szkolnej

•        Dnia 11.10.22 r. w bibliotece szkolnej odbył się krótki seans kinowy. Dzieci miały okazję obejrzeć film pt."Przygody Bolka i Lolka". Aby wejść na seans, trzeba było mieć bilet. Dzieci szukały biletów w różnych miejscach w szkole. Podczas seansu został wręczony dzieciom popcorn, który zjadły z apetytem. Dzieci czuły się w bibliotece jak w prawdziwym kinie.

• Światowy Dzień Jabłka

• Dnia 28 września  w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Jabłka.

Zrobiło się barwnie i wesoło, ponieważ uczniowie i uczennice ubrani byli w ulubione kolory jabłek. W szkole zapanowała przyjemna atmosfera po zjedzeniu zdrowego jabłkowego śniadania.

Uczniowie mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i wykonania  kreatywnych prac plastycznych.

Więcej zdjęć w albumie.

Aleksandra Radna