• Szkolny konkurs z języka angielskiego "My word".

• W naszej szkole odbyła się już druga edycja konkursu z języka angielskiego "My word". Celem konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej oraz wspieranie kreatywności podopiecznych. Prace konkursowe zadziwiają swoją starannością i pomysłowością. Wśród prac dostarczono również dwie pozakonkursowe konstrukcje przestrzenne, które można podziwiać w szkolnej bibliotece: boisko piłkarskie Filipa z klasy pierwszej oraz klatkę z chomikiem autorstwa Barbary z klasy drugiej. Prace zachwycają swoim wyglądem. Na podium znalazły się prace Marty z klasy trzeciej oraz Marianny z klasy pierwszej. Laureatkami konkursu zostały Maja oraz Michalina z klasy drugiej. Wszystkie prace zostały zaprezentowane w głównym korytarzu szkoły. Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!