• Niezwykły gość w naszej szkole- pan Daniel Moskow.

• Prezentujemy Państwu dalszą część projektu- cyklu spotkań z interesującymi postaciami. Tym razem gościliśmy pana Daniela Moskow- niezwykle barwną postać. Dziękujemy za odwiedziny!

Zaproszenie do naszej szkoły przyjął niesamowicie ciekawy i barwny gość- Pan Daniel Moskow- tata naszego ucznia: Szczepana

,,Każdy z nas jest prawnikiem"- taką tezę postawił i uargumentował nasz gość, który zawodowo jest prawnikiem i doradcą podatkowym, a społecznikiem z zamiłowania. Oprócz przybliżenia nam specyfiki swojej pracy, opowiedział o swoim pochodzeniu. Pan Daniel dorastał w Bułgarii. Opowiedział nam o: przyjeździe do Polski, różnicach w mentalności Bułgarów I Polaków, bułgarskich tradycjach, języku, sporcie, a nawet o sposobie przeklinania (żadnego przekleństwa nie chciał nas jednak nauczyć ).

Pan Daniel trafił następnie w krzyżowy ogień pytań naszych uczniów! meldujemy, że dzielnie przetrwał to starcie

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny, podzielenie się swoją wiedzą i całą paletę ciekawostek

Więcej zdjjęć znajdziecie na naszej stronie fb.