• Warsztaty świąteczne

• Dnia 7 grudnia w oddziale przedszkolnym odbyły się warsztaty świąteczne z udziałem dzieci i ich Rodziców. Pani Dyrektor  przywitała Rodziców, dzieci i zaprosiła do wspólnej zabawy. Celem warsztatów było wspólne wykonanie ozdób bożonarodzeniowych: choinki i aniołka. Wszyscy uczestnicy zajęć wykazali się wielką pomysłowością i kreatywnością. Był to miło spędzony czas, podczas którego dzieci i Rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za aktywne włączenie się w przygotowanie świątecznych ozdób bożonarodzeniowych.

• Pierwszy Kiermasz Świateczny

• Zapraszamy na ciąg dalszy 13 grudnia!!!

Szanowni Państwo,
            Na gorąco chciałabym podziękować wszystkim, którzy wsparli nas podczas pierwszego kiermaszu: tym którzy ofiarowali coś od siebie, tym którzy poświęcili swój czas oraz tym którzy kupili nasze produkty. Podziękowania kieruję do wszystkich wspierających, ofiarodawców, darczyńców i kupujących Jestem bardzo wdzięczna i mile zaskoczona tym, co się dziś wydarzylo.

Czekają nas jeszcze dwa Kiermasze (13 oraz 20 grudnia), więc ponownie pokażmy wspólne zaangażowanie dla dobra naszych dzieci. Jeśli ktoś może podarować jakiś świąteczny akcent, zrobić stroik lub dekorację, wydziergać nam szaliczek, albo oddać nadmiar orzechów to bedziemy wdzięczni. Przewietrzcie szafy, a może znajdzie się coś, co moglibyście nam przekazać.
            Zebrane kwoty zasilą (a nie zastąpią) budżet świąteczny i wzbogacą paczki dla Uczniów naszej Szkoły.

Karolina Jabłońska
            Przewodnicząca Rady Rodziców