• Konkurs ,,Matematyczne potyczki"

• Dnia 12.01.23 r. odbył się w oddziale przedszkolnym Konkurs pod hasłem ,,Matematyczne potyczki”. Zmaganiom przedszkolaków przyglądała się Pani Dyrektor Beata Bor oraz Pani Katarzyna Bubacz. Dzieci wykonywały różne zadania matematyczne: dodawały i odejmowały na liczmanach, układały rytmy według wzoru, rozpoznawały symbole graficzne liczb. Były także ćwiczenia dotyczące znajomości figur geometrycznych oraz orientacji przestrzennej z wykorzystaniem tablicy multimedialnej. Przedszkolaki podjęły wyzwanie i z wielkim zaangażowaniem rozwiązywały skomplikowane zadania. Na koniec Pani Dyrektor Beata Bor wręczyła dzieciom dyplomy i nagrody.

Gratulujemy Rodzicom utalentowanych matematyków!

• Jasełka

• W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia 22 grudnia 2022 roku zostały wystawione Jasełka przygotowane przez panie: Magdalenę Kubacką i Adrianę Niesiałowską.

Uczniowie klas I, II i V z wielkim zaangażowaniem wcielili się w postacie Maryi, Józefa, trzech króli, pasterzy i aniołów.

Przedstawienie rozpoczął przepiękny taniec aniołów. Jasełka przeplecione były pięknie wykonanymi polskimi kolędami, co wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Na koniec nie zabrakło opłatka i świątecznych życzeń.

Adriana Niesiałowska

• Świąteczne spotkanie trzecioklasistów

•     16 grudnia uczniowie trzeciej klasy wraz z rodzicami wzięli udział w świątecznym spotkaniu. Wspólnie rozwiązywali matematyczne zadania, pisali „nakrętkowe opowieści” oraz wykonywali ozdoby świąteczne. Wszyscy chętnie częstowali się upieczonymi i udekorowanymi wcześniej przez dzieci piernikami. W dobrych humorach i z rękoma pełnymi prezentów wróciliśmy do domów.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wspólnie spędzone popołudnie.
            Zapraszam do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.
                                                                                                                                                                        I. Gierasińska