• Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego w Pobiedziskach
  • Zawieszenie zajęć w oddziale przedszkolnym

• Rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego i klasy 1
  • Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Misjonarze Jezusa”

Komisja w składzie Pani Dyrektor Beata Bor i Katarzyna Bubacz wyłoniły następujących zwycięzców:

1. Oliwia Dudzińska
    2. Mikołaj Broński
    3. Magdalena Kuchlewska

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• Zawieszenie zajęć w oddziale przedszkolnym
  • Prace dzieci

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i wspieranie dzieci, tych najmłodszych i tych starszych w wykonywaniu zadań i prac plastycznych, w tym jakże trudnym dla nas wszystkich czasie – pandemii koronawirusa.

Dziękujemy Rodzicom za kontakt z nauczycielami w realizacji kształcenia na odległość, dziękujemy za nadesłane prace dzieci. Doceniamy wysiłek i trud dzieci włożony w wykonanie zadań. Uczniowie wykazali się niezwykłą starannością, kreatywnością  oraz sumiennością w wysyłaniu kolejnych zadań.

Wiemy, że bez Was – Kochani Rodzice kontakt i edukacja na odległość byłaby niemożliwa.

Dlatego z całego serca jeszcze raz serdeczne dziękujemy.

Życzymy Dzieciom i Rodzicom dużo zdrowia, wytrwałości, cierpliwości i wiary, że nadejdzie lepsze jutro – bez koronawirusa.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można obejrzeć prace dzieci.

• Listy dzieci przyjętych do klasy 1 szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego

Poniżej publikujemy listy dzieci przyjętych do klasy 1 szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/21. Informujemy, że w klasie 1 jest 9 miejsc wolnych i 11 miejsc w oddziale przedszkolnym. Postępowanie uzupełniające od 19 maja 2020 r.

• Potwierdzanie woli przyjęcia do szkoły i oddziału przedszkolnego
  • Listy dzieci zakwalifikowanych do klasy 1 szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego
  • Szanowni Państwo

W związku z zawieszeniem zajęć przez LIBRUS przesyłane są zadania dla uczniów.

Jeśli ktoś z Państwa ma kłopoty z dostępem do dziennika elektronicznego LIBRUS istnieje możliwość uzyskania kodu dostępu od szkolnego administratora pod adresem e-mail: tom-kasprzak@wp.pl

• Zawieszenie zajęć w szkole
  • Koronawirus

Szanowni Państwo,
    informuję, że w związku z koronawirusem:
    - od jutra odwołane są lekcje na basenie
    - odwołujemy też wyjazdy i wycieczki do końca marca
    - w budynku szkoły podejmowane są działania:
    a) codziennie przeprowadzane są dezynfekcje klamek, drzwi, toalet itp. specjalnie zakupionymi środkami
    b)w łazienkach znajdują się mydła antybakteryjne
    c) czekamy na dostawę z MEN specjalnych środków dezynfekujących ręce
    d)przeprowadzono pogadanki na temat wirusa i przestrzegania higieny.
    e) pojawiły się plakaty informacyjne

Bardzo proszę Państwa o rozwagę i zatrzymanie dzieci w domu, jeśli są przeziębione, gorączkują, mają katar i kaszel. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.
    Na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty wypływające z MEN, Kuratorium Oświaty, jesteśmy w stałym kontakcie z p. Burmistrzem.

Beata Bor
    dyrektor szkoły

• Rekolekcje - plan
  • Remont szatni z zapleczem przy sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej im. Maksymiliana Jackowskiego we Wronczynie

Zapraszamy do składania ofert - szczegóły w BIP szkoły

• Drzwi otwarte w szkole

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w naszej szkole, które odbędą się 17 lutego 2020 r. o godz. 9.30 - 11.30.

Serdecznie zapraszamy!

• Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy 1 na rok szkolny 2020/21
  • Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy 1 na rok szkolny 2020/2021
  • Kacper Stokowski Mistrzem Sportu 2019

Uczeń naszej szkoły - Kacper Stokowski, zajął I miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Mistrzowie Sportu 2019 dwóch etapach powiatowym i wojewódzkim.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi sukcesów i życzymy powodzenia!

Więcej informacji na stronie UMiG Pobiedziska: http://www.pobiedziska.pl/kacper-stokowski-mistrzem-sportu-2019/

strona: