• Uroczyste zakończenie roku szkolnego

• Szanowni Państwo,
            drodzy Uczniowie.

przypominam, że uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek, 24 czerwca o godz. 9.00 w szkole na sali gimnastycznej.
            O godz. 8.00 uroczysta msza w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika we Wronczynie.

Serdecznie zapraszam

Beata Bor

• "Piknik rodzinny" drugoklasistów

• 2 czerwca 2022 r. uczniowie klasy drugiej bawili się na pikniku ze swoimi rodzinami. Najpierw wszyscy wzięli udział w szukaniu cukierków i konkurencjach sportowych z wykorzystaniem piłek, skakanek oraz innych przyborów. Następnie drużyny rozwiązywały zagadki oraz układały wierszyki. Rozegraliśmy mecz w dwa ognie – dzieci kontra rodzice. Tym razem rodzice zwyciężyli, ale drugoklasiści już planują zrewanżować się w następnym roku. Oczywiście, jak to na pikniku, nie mogło zabraknąć również pieczenia kiełbasek przy ognisku. To popołudnie upłynęło nam pod znakiem wspólnych rodzinnych rozmów i zabaw.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.

Do zobaczenia za rok :)

Iwona Gierasińska

• XIII Ogólnopolski Edukacyjny Piknik Ekologiczny – Pobiedziska 2022 i nasze sukcesy

„Walczymy ze zmianami klimatu lokalnie, działamy globalnie” - III miejsce (nagroda deskorolka) – Amelia Zachmyc (klasa V Szkoła Podstawowa im. Maksymiliana Jackowskiego we Wronczynie.

„Zielono-niebieski plakat” - wyłonionych zostało 10 prac, które zgodnie z regulaminem konkursu zostaną umieszczone w formie ścieżki edukacyjnej przy ciągu pieszo-rowerowym, który powstanie w ramach projektu „ZIELONO-NIEBIESKIE POBIEDZISKA”. Dodatkowo szkoły, z których pochodzą zwycięskie prace otrzymają drzewko do posadzenia. Laureatami w tym konkursie zostali: Aniela Budnik, Weronika Kubińska, Emilia Radojewska i Laura Witczak (Szkoła Podstawowa we Wronczynie.